Vítajte na stránke MITRU.SK

O Spoločnosti a o nás

Naša firma vznikla v roku 1996 pod názvom Michalov&Truchan Čalúnnictvo a stolárstvo.
Firma bola 1.1.2014 premenovaná na MITRU s.r.o.

Tradícia s dlhoročnými skúsenosťami a kvalita našich výrobkov zaraďuje našu firmu, medzi popredných výrobcov čalúnených postelí váľand a pohoviek na Slovensku. Firma sa od svojho začiatku zaoberá výrobou lôžkového a sedacieho nábytku, ako napríklad váľandy, pohovky, manželské postele, rozkladacie kreslá a sedacie súpravy. Tieto výrobky je možné zakúpiť na našich vzorkových predajniach alebo priamo na našom e-shope.

Okrem výrobkov ktoré vyrábame, predávame aj výrobky od našich dodávateľov ktoré si takisto môžete zakúpiť na našich predajniach a na e-shope. Momentálne máme vlastné kamenné predajne vo Vranove nad Topľou, a vo Svidníku.  Naše výrobky však predávame nielen prostredníctvom našich predajní ale aj vďaka našim odberateľom po celom Slovensku a takmer v každom meste je možné vybrať poťahovú látku, vyskúšať a priamo aj zakúpiť naše výrobky.

Vďaka flexibilnej výrobe, veľkému množstvu poťahových látok a používaných materiálov sa vieme prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Výrobky rozvážame vlastnou dopravou hneď po vyrobení po celom Slovensku. Naše výrobky vyvážame aj do okolitých krajín

Firma MITRU s.r.o – Nábytok a doplnky do interiéru

Vyrábame sedací a lôžkový nábytok.

Prevažne vyrábame: váľandy | čalúnené manželské postele | pohovky
jednolôžkové postele | rozkladacie pohovky | rozkladacie kreslá.

V ponuke máme cez 400 druhov poťahových látok a takmer každý výrobok dokážeme vyrobiť v akejkoľvek nami ponúkanej látke.

Manželské postele, jednolôžkové postele a pohovky vyrábame štandardne s 5 timi rôznymi matracmi a dokážeme upraviť rozmery výrobkov podľa požiadaviek zákazníkov.

Pri výrobe nábytku používame len rokmi overené materiály.

 

Materiály na výrobu kostry nábytku používame – DTD (drevotriesková doska 18 mm) a masív. Sú to väčšinou materiály ako smrek alebo buk.

Záručná doba na naše výrobky je 24 mesiacov.

Firma MITRU s.r.o – Nábytok a doplnky do interiéru